Kochani, dziś wyjątkowo bez zbędnych wstępów, zapraszam Was do lektury RECENZJI 🤎
Tytuł: „Sekret sióstr”
Autorka: @lucindaberryauthor
Wydawnictwo: @wydawnictwofilia
Moja ocena: 11/10 🌟

Ależ to była wykwintna, smaczna i doprawiona w każdym calu uczta dla książkoholika! Ta misternie i tak kunsztownie uknuta fabuła uzależniła mnie już od pierwszych stron. A ja sobie na to bezwstydnie pozwoliłam.
Kocham thrillery psychologiczne, a te spod pióra Lucindy Berry są wyjątkowo wysmakowane. Fabuła wbiła mnie w fotel, a historia głównych bohaterek wgryzła się w moją psychikę, podsuwając kolejne teorie niczym konie trojańskie na temat dalszych losów dziewczyn.
Krystal i Nichole, przyszywane siostry, które są dla siebie dosłownie wszystkim. Wspierają się w każdych okolicznościach, zawsze mogą na siebie liczyć i jedna bez drugiej nie potrafi żyć. W sytuacji, gdy Nichole trafia do szpitala psychiatrycznego, siostra jako prawniczka jest gotowa zrobić wszystko, aby wyciągnąć Krystal z tarapatów i bronić jej dobrego imienia. Nie jest łatwo, gdyż kobieta oskarżona jest o to, że próbowała zabić swojego męża, Aidena, podpalając ich dom. Jest to tym bardziej niewytłumaczalne, bo ich małżeństwo uchodziło w opinii społecznej za wzór do naśladowania.
Historia opowiedziana z dwóch perspektyw, czyli obu głównych bohaterek, z ujęciem dwóch wymiarów czasowych – przeszłości i teraźniejszości idealnie się sprawdziła. Autorka od samego początku wodziła mnie za nos, a ja łykałam jak pelikan te kłamstwa. Jestem naiwna.
Jest tak wiele pytań… jak w rzeczywistości wyglądał związek Nichole i Aidena? Dlaczego kobieta twierdzi, że jej luby jest mordercą? Jakie demony z przeszłości gonią dziewczyny bez wytchnienia? Jakie sekrety skrywają kobiety? Te pytania mnożą się nieustannie.
Wszystko mi się w tej książce podobało, chłonęłam te emocje jak gąbka wodę. Kreacje bohaterów wpasowały się jak puzzle, oddając spektrum uczuć, które pojawiają się u czytelnika. Dialogi, język, intrygi. Nigdy w życiu nie przewidziałabym takich zwrotów akcji i takiej psychozy. Co tu dużo mówić, jest moc 🔥
Polecam najmocniej ❤️

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych