Tworzę, edytuję i koryguję teksty profesjonalnie i z pasją.

Zapraszam firmy oraz osoby indywidualne do zapoznania się z moją ofertą i do współpracy.

Korekta tekstów

WIĘCEJ 

Profesjonalna edycja oraz korekta wszelkiego rodzaju tekstów, artykułów, opracowań naukowych, publikacji;

Usługi redakcyjne oraz korektorskie

WIĘCEJ 

Zakres usług redakcyjnych oraz korektorskich przewiduje poprawę błędów: ortograficznych, interpunkcyjnych, fleksyjnych, składniowych, frazeologicznych, leksykalnych, stylistycznych, a także kompozycyjnych, logicznych oraz merytorycznych

Opracowywanie artykułów

WIĘCEJ 

Opracowywanie rzetelnych artykułów, tekstów specjalistycznych z wybranych dziedzin, sporządzanie tekstów literackich;

Pisanie tekstów SEO

WIĘCEJ 

Pisanie tekstów SEO, opisów produktów;

Tworzenie treści na blogi

WIĘCEJ 

Tworzenie treści na blogi, serwisy internetowe oraz portale;

Wsparcie związane z wizerunkiem marki

WIĘCEJ 

Wsparcie w działaniach związanych z wizerunkiem marki, public relations oraz social mediami;
Prowadzenie działań związanych z marketingiem tradycyjnym i promocją online;

Cennik

 

Każda praca naukowa, każdy artykuł, każdy tekst rządzi się swoimi prawami, dlatego też nie proponuję Państwu „ sztywnych” widełek cenowych. Oferuję indywidualną, bezpłatną wycenę zlecenia z uwzględnieniem różnych aspektów. Niewątpliwie duże znaczenie ma jakość konkretnego opracowania, gdyż bywają prace, które nie wymagają ode mnie znacznej ingerencji w tekście, wystarczająca jest jedynie korekta. Niemniej jednak otrzymuję również pliki, które w znacznej części trzeba modyfikować, bo sens i logika treści zupełnie nie współgrają.Kolejnym ważnym aspektem jest termin - oczywiście zamówienia ekspresowe będą droższe, niż teksty z dłuższym czasem realizacji. Istotna jest też tematyka artykułów, bowiem teksty specjalistyczne, wymagające odniesień do bibliografii, literatury empirycznej są kosztowniejsze od artykułów z powszechnych dziedzin.W związku z tym, że każdy tekst jest inny i wymaga zróżnicowanego nakładu pracy, po prostu prześlij mi swój tekst, pracę, artykuł, a ja wycenię i odpiszę, ile będzie kosztowała korekta oraz edycja.

Podobnie sytuacja odnosi się do opracowywania treści na bloga, tworzenia opisów produktów, czy w kwestii wsparcia związanego z wizerunkiem marki. Najlepszym sposobem jest skontaktowanie się ze mną i wspólnie ustalimy warunki współpracy.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych