Dzień dobry,

z tej strony Klaudia Ciepielak-Kantorowicz. W kilku słowach chciałabym Państwu opowiedzieć o sobie. Z wykształcenia jestem dziennikarką, menedżerem kultury i mediów, a także specjalistką ds. e- marketingu i promocji on-line. Tytuł magistra zdobyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2014 roku. Moją dodatkową pasją poza pracą odkąd pamiętam było udzielanie dzieciom i młodzieży korepetycji z języka polskiego, a także przygotowywanie młodych ludzi do egzaminu dojrzałości, jakim jest matura. Zamiłowanie do języka ojczystego sprawiło, że postanowiłam rozwijać się w tej dziedzinie, zdobywając cenne doświadczenie i umiejętności.

 

Pasja i zainteresowania

Pasjonuję się szeroko rozumianym pojęciem kultury, literaturą polską oraz światową, językiem ojczystym, mediami społecznościowymi, a także intensywnie uczestniczę w życiu kulturalnym, dlatego też współpracuję z instytucjami kultury. Szczególnie intrygują i ciekawią mnie muzea, stąd w trakcie studiów angażowałam się, biorąc udział w stażach w tychże instytucjach (Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Muzeum im. Młodej Polski „Rydlówka” itp.). Uwielbiam pisać, tworzyć różnego rodzaju teksty, piszę wiersze, opowiadania, amatorsko fotografuję oraz interesuję się zdrowym trybem życia i odżywiania.

 

Działalność zawodowa

Aktualnie zawodowo prowadzę jednoosobową firmę pod nazwą Claudia Correct Creation, w której mogę rozwijać i nieustannie doszkalać swoje umiejętności. Moja praca dzieli się na trzy obszary. Przede wszystkim wykonuję korektę oraz edycję wszelkiego rodzaju tekstów. Począwszy od artykułów blogowych, treści na foldery, tekstów na broszury reklamowe, po prace naukowe (semestralne, dyplomowe, licencjackie, inżynierskie, magisterskie, doktoranckie). Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych w tym temacie, wszystko można opracować i dopiąć na ostatni guzik, wystarczy odpowiednia wiedza, kompetencje i mobilizacja. Wszelkich zmian dokonuję, konsultując je z autorem pracy, mając jego opinię i zdanie na uwadze. Niemniej jednak zależy mi na profesjonalnej, rzetelnej, adekwatnej do potrzeb korekcie oraz edycji, aby Klient był zadowolony z efektów końcowych.
Zakresem mojej działalności jest także nic innego jak pisanie. Opracowuję i piszę różnorodne artykuły, treści blogowe, treści na strony internetowe (szczegółowa oferta firmy w osobnej zakładce). Studia dziennikarskie i kilkuletnie doświadczenie w mediach nauczyły mnie warsztatu pisarskiego i wyszkoliły w zakresie zasad poprawnej pisowni.
Ostatnim elementem mojej działalności jest wsparcie studentów, którzy szukają możliwości zdobycia doświadczenia. Pomagam młodym ludziom zrozumieć i pojąć zasady języka polskiego, wyjaśniam kwestie związane z warsztatem dziennikarskim, tłumaczę, czym są gatunki dziennikarskie, dlatego serdecznie zapraszam wszystkie studentki i wszystkich studentów do odbycia w ramach toku nauczania praktyk, staży studenckich. Pogłębiając i systematyzując na co dzień teorię z wybranych dziedzin, kieruje się powiedzeniem Leonarda da Vinci „Ludzie z natury dobrzy pragną wiedzy”. :)

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych